A A A
Home site Contact SiteMappl en de frfb
  tel/fax: 62 736 10 27
Działy tematyczne
Realizowane Projekty
Newsletter
Chcesz być na bieżąco. Zapisz się!
Szkolenia

  Odznaczenia i Nagrody
EUROCENTRUM

  Klub
Mikroprzedsiębiorców
"Nasze firmy"

Zrealizowane projekty
Strona główna Oferta pracy
Oferta pracy
[2016-09-27] Oferta pracy

Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości ogłasza nabór na stanowisko: Specjalisty ds. funduszy unijnych/Specjalisty ds. informacji.

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe;
  2. Doświadczenie zawodowe w przygotowywaniu, realizacji i rozliczaniu projektów finansowanych z funduszy unijnych;
  3. Doświadczenie zawodowe w zakresie udzielania informacji o funduszach unijnych;
  4. Znajomość programów operacyjnych dotyczących okresu programowania 2014-2020 (w tym: WRPO, POWER, PO IR);
  5. Praktyczna umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office);
  6. Umiejętność redagowania pism;
  7. Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  8. Prawo jazdy kategorii B;
  9. Umiejętności interpersonalne komunikacyjne i prezentacyjne (w tym: umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, systematyczność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu, wysoka kultura osobista, dyspozycyjność);
  10. Gotowość do wyjazdów służbowych.

Zakres obowiązków:

  1. Realizacja projektów od strony merytorycznej i finansowej (zgodnie z harmonogramem i budżetem projektu);
  2. Nadzór nad zgodnością projektu z wnioskiem o dofinansowanie;
  3. Prowadzenie baz danych projektu;
  4. Sporządzanie wniosków o płatność;
  5. Sporządzanie umów z usługodawcami i innej dokumentacji projektowej;
  6. Kontakt i utrzymywanie dobrych relacji z uczestnikami projektów;
  7. Udzielanie informacji klientom Eurocentrum nt. realizowanych projektów oraz możliwości uzyskania wsparcia;
  8. Rekrutacja potencjalnych uczestników projektów;
  9. Świadczenie usług informacyjnych w tym m.in.: diagnoza potrzeb klienta, procedury przyznania dotacji, proces ubiegania się o dofinansowanie itp.;
  10. Organizacja spotkań informacyjnych, szkoleń dla potencjalnych Beneficjentów.

Oferujemy:

  1. Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  2. Wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników;
  3. Możliwość rozwoju zawodowego;
  4. Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole;
  5. Możliwość współtworzenia wizji rozwoju stowarzyszenia;
  6. Udział w ciekawych projektach.

Dokumentację aplikacyjną w postaci CV należy składać:

  • w wersji elektronicznej na adres biuro@euro.ctiw.pl lub;
  • w wersji papierowej na adres: Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości, ul. Budowlanych 5, 63-400 Ostrów Wielkopolski (z dopiskiem: „Oferta na stanowisko: Specjalisty ds. funduszy unijnych/Specjalisty ds. informacji")

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji przeprowadzanej przez Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Budowlanych 5, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.”

Dodatkowe informacje:

  1. Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne;
  2. Kandydaci zakwalifikowani do kolejnego etapu rekrutacji, zostaną powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Więcej informacji:

Maciej Jarosław Tadel
Dyrektor Departamentu Programów Pomocowych
tel.: (62) 736 10 27
mobile: 510 183 366
e-mail: m.tadel@euro.ctiw.pl

Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości Ostrów Wielkopolski
ul. Budowlanych 5
63-400 Ostrów Wielkopolski
biuro@euro.ctiw.pl