facebook
 
A A A
Home site Contact SiteMappl en de frfb
    tel. 62 735 06 68
tel/fax: 62 736 10 27
Działy tematyczne
Realizowane Projekty
Newsletter
Chcesz być na bieżąco. Zapisz się!
Szkolenia
 
  Odznaczenia i Nagrody
EUROCENTRUM
 
     
  Klub
Mikroprzedsiębiorców
"Nasze firmy"
 

Zrealizowane projekty
Strona główna WAŻNA INFORMACJA DLA KLIENTÓW EUROCENTRUM!
WAŻNA INFORMACJA DLA KLIENTÓW EUROCENTRUM!
[2018-04-24] WAŻNA INFORMACJA DLA KLIENTÓW EUROCENTRUM!

W ostatnich dniach Eurocentrum otrzymało informacje o działaniach osób, które wyłudzają pieniądze od wielkopolskich przedsiębiorców. Nieznani sprawcy, podając się za firmę z ul. Budowlanych z Ostrowa Wielkopolskiego, oferują odpłatne pośrednictwo w pozyskaniu dofinansowania z środków unijnych. W rzeczywistości nie podejmują żadnych działań a rzekoma usługa jest oszustwem.

Co pewien czas pojawiają się sygnały, że z przedsiębiorcami kontaktują się różne osoby oferując im odpłatne przekazanie materiałów, formularzy i innych dokumentów rzekomo niezbędnych do ubiegania się o unijne dofinansowanie. Wszelkie ich działania są jednak całkowicie fikcyjne.

Eurocentrum oświadcza, iż nie ma nic wspólnego z tego typu działaniami. Działający przy Eurocentrum - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich bezpłatnie udziela informacji na temat pozyskania dofinansowania ze środków Unii Europejskiej.

Zapraszamy do Eurocentrum w każdy wtorek w godzinach 10.00 – 14.00 na bezpłatne konsultacje ze Specjalistami ds. Funduszy Europejskich.


 
 
 
Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości Ostrów Wielkopolski
ul. Budowlanych 5
63-400 Ostrów Wielkopolski
tel/fax: 62 736 10 27
tel. 62 735 06 68
biuro@euro.ctiw.pl